Let’s travel together.

پنجمین سمینار یک روزه جامعه ژنتیک پزشکی کشور

به اطلاع تمامی اعضای جامعه ژنتیک پزشکی کشور و علاقمندان می رسد پنجمین سمینار یک روزه جامعه ژنتیک پزشکی کشور در تاریخ ۵ بهمن ماه سال جاری در بیمارستان فوق تخصصی صارم برگزار می شود.

پنجمین سمینار یکروزه در تاریخ جمعه ۵ بهمن ماه سال ۹۷ برابر ۲۵ ژانویه ۲۰۱۹ در بیمارستان فوق تخصصی صارم از ساعت ۸.۳۰ صبح تا ۱۹ بعداز ظهر برگزار خواهد شد.

به علت این که اساس این سمینار کیس پرزنتیشن یا مطالعات کوهورت می باشد، سعی خواهد شد که در سمینار پنجم برخلاف رویه سابق از پذیرش سخن رانی هایی که به صورت اموزش عمومی بیان خواهند شد جلوگیری شود.

برای کنترل و مدیریت زمان سخن رانی ها سعی خواهد شد با ارتباط دوباره با تک تک تمام سخن ران ها چند روز قبل از شروع سمینار دوباره بر ان تاکید شود. برای هر سخن رانی ۱۰ دقیقه صحبت و ۵ دقیقه پرسش وپاسخ در نظر گرفته خواهد شد و تعداد اسلاید ها نباید بیش از ۱۰ عدد باشد تا زمان سخن رانی ها قابل کنترل باشد. لذا از تمام عزیزان سخن ران انتظار میرود که این مسله را به خاطر شکل خاص این سمینار و تعداد زیاد سخنران رعایت کنند. توجه داشته باشیم که در سمینار چهارم گروه نماینده از بیمارستان صارم با ۳ کیس پرزنتیشن متاسفانه به خاطر عدم مدیریت صحیح زمان امکان انجام ارائه فراهم نشدتا رسم مهمان داری را رعایت کرده باشیم.

از همکاران عزیزی که تمایل به معرفی کیس یا مطالعات کوهورت خود در زمینه های زیر را دارند لطفا پروپوزال خود را به انگلیسی و فارسی اماده کنند تا در زمان مناسب ارسال بکنند:

I. کیس ریپورت های مربوط به سیتوژنتیک‌ و ملکولار سیتو ژنتیک و ارری که با متدهای مختلف دیگری کار شده باشد و یا نتایج گسترده از کیس های مختلف در ازمایشگاه در یک زمان مشخص جمع شده باشد.

II. کیس های مولکولار ژنتیک کلاسیک و چالش بر انگیز که به اندازه کافی ارزش پرزنت کردن برای جنبه های اموزشی را داشته باشند.

III. کیس های مشاوره ژنتیکی که چالشی از جهت های مختلف علمی و کمپلکس بودن یا اتیکال باشند.

IV. کیس های توالی یابی های نسل جدید ( NGS ) که حداقل واریانت مربوطه در خود بیمار با روش سنگر تایید شده باشد و سگریگیشن اولیه برای کازتیو(Casuative) بودن واریانت صورت گرفته باشد. و یا کیس هایی که نیاز به راهنمایی همکاران جهت ادامه کار و قدم های بعدی باشد.

V. کیس های مربوط به کریسپر کاسپاز که روی موش های ناک اوت کار شده است و به صورت تحقیقی در داخل کشور به نتیجه رسیده است.

برای بعضی از همکاران از تهران و شهرستان ها که به کار و سطح علمیشان ایمان داریم و میدانیم که بودنشان برای کل سمینار باارزش و بی نظیر هست دعوت به عمل خواهیم اورد. و خوشبختانه همیشه با ما با وجود مشغله شدید همکاری و همدلی را داشته اند.

همانند سمینار چهارم این بار نیز از یکی از همکاران ژنتیک پزشکی کشوری که از جهت علمی و اخلاقی در خدمت جامعه علمی و خانواده های مریض های کشور عزیزمان بوده است قدر دانی خواهد شد. برای اواین بار گروه مردم نهاد از طرف انجمن بیماران سندروم رت کشور با داشتن یک غرفه حضور خواهند داشت.

همکارانی که کتابهای خود را عرضه میخواهند بکنند حتما غرفه رایگان دریافت خواهند کرد.

از همکاران تقاضا می شود اگر دوستان پزشک کودکان یا نورولوژیست و یا زنان و زایمان و پریناتولوژیست هستند حتما برای شرکت در سمینار دعوت کنند. و انها را وارد این گروه بکنند.

سمینار پنجم دارای امتیاز بازاموزی برای گروهای هدف خواهد بود.

اطلاع رسانی های بعدی توسط گروه اجرایی انجام خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.